Arama Motoru Optimizasyonu

seo-banner

web site hizmeti verdiği müşterileri için arama motoru optimizasyonu hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinin arama motorlarında görünür olması için çalışır, hedeflenen kelimelerde organik arama sonuçlarında ön sıralarda yer almaları için çalışmalarda bulunur.

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarının başarısını hedeflenen kelimelerdeki arama sonuçlarının listelemelerdeki sırasına bakarak belirliyoruz genelde, esasında bakılması gereken sitenin aldığı toplam ziyaretçi sayısı olmalıdır. SEO’da amaç web site trafiğini artırmak, yoğun ziyaretçi sayısı ile de organik aramalarda ön sıralarda kalmayı başarabilmektir.

Arama motoru optimizasyonu sürekli yapılması gereken bir çalışmadır. Gerek arama motorlarındaki algoritma değişiklikleri gerekse diğer sitelerin ve kendi siteniz üzerinde yapılan değişiklikler sonuçları etkileyen faktörlerdir.

SEO çalışmasında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu çok fazla sayıda hedeflenmiş kelime yerine, sadece bir kaç kelime üzerinde durmak ve çalışmaları bu kelimeler üzerinden yürütmek olacaktır. Fazla sayıda kelimede ön sıralarda yer almak imkansız olduğu gibi asıl hedef almamız gereken bir kaç kelimeyi de olumsuz olarak etkilemektedir.

Markanızın arandığında bulunabilmesini sağlıyor, web sitenizin organik arama sonuçlarında kalıcı bir başarı elde edebilmeleri için çalışıyoruz.